Witryna salonu Villeroy & Boch

Galeria Kazimierz w Krakowie powiększyła swoją ofertę o sklep z wyposażeniem domu. Salon Villeroy & Boch kieruje swoją ofertę do klientów ceniących jakość wykonania i nowoczesne wzornictwo. Sklep Villeroy & Boch zajął powierzchnię 66 mkw. w górnym pasażu centrum.

Villeroy&Boch to marka znana  z produkcji porcelany stołowej, kryształów, szkła, sztućców i akcesoriów. W sklepie w Galerii Kazimierz, poza produktami Villeroy & Boch, dostępne są wyroby marek: Silit, Kitchen Aid, Sigg oraz Delonghi Kenwood.

– Zachodzące w Galerii Kazimierz zmiany potwierdzają kierunek, w którym chcielibyśmy się rozwijać. Nowy salon Villeroy & Boch jest odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych klientów, którzy coraz częściej poszukują wyjątkowych i ekskluzywnych produktów, również wśród wyposażenia wnętrz – mówi Monika Janczewska-Leja, dyrektor ds. powierzchni handlowych GTC SA.

Villeroy & Boch Polska sp. z o.o. deklaruje, że do końca 2015 roku planuje otworzyć w naszym kraju 70 sklepów, a do końca 2020 roku chce mieć 100 sklepów. Średnia powierzchnia otwieranych salonów to 100 mkw.

Marka Villeroy & Boch należąca do notowanej na Frankfurckiej giełdzie Villeroy & Boch AG posiada 15 zakładów produkcyjnych fabryki w Europie, Meksyku i Tajlandii.