Galeria Nowy Świat

Zarząd spółki Womak Alfa, inwestor Galerii Nowy Świat poinformował, że oferuje preferencyjne warunki i bezpłatną pomoc w negocjacjach z kilkunastoma markami, które poszukują partnerów biznesowych do prowadzenia działalności w obiekcie. Jak podkreśla Oktawiusz Wolnicki, dyrektor ds. komercjalizacji Galerii Nowy Świat, osoby, które chcą otworzyć własny biznes w rzeszowskiej galerii mogą się zgłaszać do zarządu obiektu.

Galeria Nowy Świat  to obiekt handlowy, który funkcjonuje od 2009 roku. Znajduje się w Rzeszowie, w województwie podkarpackim, przy ulicy Krakowskiej 20. Całkowita powierzchnia galerii wynosi 31 tys. mkw. Z tego powierzchnia najmu to około 22 tys. mkw.  Do najemców Galerii Nowy Świat  należy ponad 100 sklepów, m.in. H&M, New Yorker, Deichmann, Douglas, Tatuum, Aryton, Sony Centre oraz Elektro World. Centrum na swój debiut na lokalnym rynku wybrały także firmy: Gerry Weber, Roy Robson, C&A, KappAhl, Subway, Tiggers. Ponadto w galerii znajdują się również kawiarnie, restauracje, Fitness Calypso i największy na Podkarpaciu – Kula Bowling & Club.

Właścicielem Galerii Nowy Świat jest Womak Alfa sp. z o.o. Firma działa od 2003 roku. Oprócz Galerii Nowy Świat jest także właścicielem CH Viktor w Olsztynie, CH Viktor w Poznaniu oraz CH Viktor we Wrocławiu.