Salon Toys4Boys w centrum handlowym

Obecnie w Polsce działa 13 punktów sprzedaży sieci Toys4Boys, zlokalizowanych w formie wysp oraz salonów stacjonarnych. Sklepy tej sieci można  znaleźć m.in. w Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, Silesia City Center w Katowicach, Starym Browarze w Poznaniu, warszawskich Złotych Tarasach czy Galerii Mokotów w Warszawie.

W Centrum Handlowe Alfa Białystok wyspa sprzedażowa marki Toys4Boys powstała na drugim piętrze i zajęła powierzchnię 10 mkw.

W 2011 roku spółka otworzyła 5 punktów Toys4Boys. W 2012 roku otwarto stoisko w Focus Mall w Bydgoszczy. Średnia powierzchnia salonów marki wynosi 40 mkw. Swoje sklepy spółka otwiera głównie w centrach handlowych.

Od 2005 roku można zamówić produkty oferowane przez markę za pośrednictwem sklepu internetowego. Firma Toys4Boys.pl spółka z o.o. powstała jako spółka cywilna pod koniec 2005 roku. Marka oferuje szeroki wybór prezentów. Toys4Boys sprzedaje m.in. zabawne gadżety, sterowane zabawki dla młodzieży i dorosłych, gry elektroniczne, plenerowe i planszowe, przebrania, a także elektronikę.