Wnętrze salonu Home&You w centrum handlowym

Spółka LPP TEX planuje kolejne otwarcia salonów marki Home&You zarówno w Polsce, jak i za granicą. Aktualna liczba salonów wyposażenia wnętrz w Polsce to 59. Jednocześnie LPP TEX posiada 8 sklepów za granicą: w Czechach, Estonii, Rosji i na Ukrainie.

Jak poinformowali redakcję Retailnet.pl przedstawiciele spółki, do końca 2012 roku otwartych zostanie 8 salonów w: Rzeszowie w CH City Center, Moskwie w CH Vegas, Poznaniu w CH M1, Kędzierzynie Koźle w CH Odrzańskie Ogrody, Ryazanie w Rosji w CH M5Mall, Zabrzu w CH M1, Bielsko Białej w CH Sarni Stok oraz Lesznie w Galerii Leszno.

Salony marki Home&You znajdują się w większości w centrach handlowych. Średnia wielkość sklepu wynosi około 300 mkw. Marka Home&You powstała w roku 2006. Wtedy też otwarty został pierwszy salon. Sieć oferuje szeroki wybór akcesoriów wyposażenia wnętrz tj.: poszewki na poduszki, narzuty, pościele, artykuły dekoracyjne do domu, lampy, zastawy stołowe itp.

Firma LPP TEX SA jest wiodącym importerem i dystrybutorem artykułów wyposażenia wnętrz funkcjonującym na polskim rynku od ponad 14 lat. Podążając za najnowszymi trendami firma tworzy kolekcje artykułów tekstylnych i nietekstylnych, użytkowych i dekoracyjnych. Dzięki współpracy z największymi producentami z Polski, krajów Unii Europejskiej i Dalekiego Wschodu, gwarantuje wysoką jakość oferowanych produktów i przystępne ceny.