Sklep Małpka Express

Ogólnopolska sieć typu convenience – Małpka Express powiększyła się w czerwcu o sklep na terenie Lubonia. Na koniec czerwca zarząd sieci zaplanował jeszcze jedno otwarcie – w Polkowicach. Tym samym sieć zakończy drugi kwartał 2012 roku z dziesięcioma otwartymi lokalami.

Dziewiąty sklep w ramach sieci Małpka Express został otwarty 23 czerwca 2012 na terenie Lubonia w województwie wielkopolskim. Na 73 mkw. powierzchni handlowej oferuje standardowy asortyment spożywczo – monopolowy oraz dodatkowe usługi, w tym bezpłatny dostęp do internetu i możliwość skorzystania z wyodrębnionej Strefy Cafe. W ostatnią sobotę miesiąca – 30 czerwca, w pasażu Czerwona Torebka w Polkowicach (woj. dolnośląskie), zostanie otwarty kolejny sklep w ramach sieci. Jego powierzchnia sprzedażowa wyniesie 85 mkw.

Sieć sklepów Małpka Express kieruje swoją ofertę do klientów, którzy chcą robić zakupy szybko, wygodnie, blisko domu i przez 365 dni w roku, a przy okazji chcą załatwiać także inne, codzienne sprawy. W asortymencie sklepów znajduje się ponad 2,5 tys. produktów, które obejmują m.in. artykuły spożywcze, słodycze, alkohole, wyroby tytoniowe, warzywa i owoce oraz prasę, chemię i kosmetyki. –

-Do asortymentu dóbr FMCG dodaliśmy ciepłe przekąski i kawę, zapewniliśmy dostęp do internetu, a także realizujemy usługi pocztowe. Postawiliśmy na nowoczesny wystrój wnętrz i nagłośnienie w sklepie – mówi Maciej Szturemski, prezes Małpka SA.

Sieć zadebiutowała na polskim rynku w marcu 2012. Małpka Express funkcjonują już na terenie Dębicy, Bytomia, Szczecina – Warzymic, Słupcy, Opola, Świebodzic, Tomaszowa Mazowieckiego i Poznania.