Wnętrze nowej części CH Jantar

Centrum Handlowe Jantar w Słupsku poszerzy ofertę o kilku nowych najemców. Powstanie tam salon marki Claire’s oferujący torebki, buty, paski, biżuterię i inne akcesoria. Produkty marki Mohito będą oferowane w znacznie powiększonym salonie. Do nowych najemców dołączy sklep producenta obuwia Kornecki oraz cukiernia sieci Sowa.

W ostatnim czasie przedstawiciele firmy Mayland Real Estate zapowiedzieli, że w CH Jantar w Słupsku zostaną również otwarte: salon obuwniczy Genetic, butik z odzieżą damską Grey Wolf, sklep z kosmetykami Beauty Store oraz punkt sprzedaży Trendy Shop, która oferuje m.in. ozdoby do włosów. Na powierzchni 250 mkw. swoją drogerię otworzy Drogeria Natura.

Nowi najemcy pojawią się również w części gastronomicznej. Z myślą o kibicach drużyny koszykarskiej Czarni Słupsk zostanie otwarta kawiarnia Czarni Cafe. Zostaną otwarte także: restauracja-pizzeria Trattoria Vincenzo i restauracja Lotos.

Otwarcie ostatniej rozbudowywanej części Centrum Handlowego Jantar w Słupsku miało miejsce w maju 2012 roku. Cała powierzchnia galerii została tym samym zwiększona do 46 tys. mkw. Centrum Handlowe Jantar jest skomercjalizowane w ponad 90 procentach.