Salon Cotton Club w Galerii Raj

W 2012 roku otwarto trzy sklepy sieci Cotton Club. Wszystkie działają na zasadach partnerskich. Spółka No Name, właściciel sieci sklepów i marki Cotton Club, otwarcie kolejnych salonów sprzedaży uzależnia od znalezienia partnerów zainteresowanych otwarciem salonu tej marki.

W Polsce  pod szyldem Cotton Club działa kilkanaście własnych sklepów prowadzonych przez spółkę oraz ponad sto salonów partnerskich. Ich średnia powierzchnia wynosi około 100 mkw.

Odzież i akcesoria Cotton Club można także zamówić za pośrednictwem sklepu internetowego marki.

Otwarte w 2012 roku salony Cotton Club powstały w Galerii Starówka w Stargardzie Szczecińskim, Galerii Feniks w Radomiu oraz ostatnio w Galerii Raj w Dębicy, gdzie otwarto sklep o powierzchni 120 mkw.

No Name sp. z o.o. zajmuje się produkcją odzieży o awangardowym wzornictwie. W sezonie firma przygotowuje około 400 wzorów tworzących spójną całość. W każdej kolekcji poszczególne jej elementy można zestawiać w sposób indywidualny. Spółka posiada własną wzorcownię, a cała produkcja odbywa się w Polsce. Odzież proponowana przez firmę obejmuje modele w rozmiarach od 34 do 46.