Wizualizacja Galerii Kamiennej

W Starachowicach trwa budowa Galerii Kamiennej. Jak zapewniają przedstawiciele właściciela, Biura Prawno Finansowego Inwestor,  obiekt  cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród najemców. Pozostały już ostatnie wolne lokale. Galeria Kamienna jest skomercjalizowana w 80 procentach, a prace budowlane są już w fazie finalnej.

Powierzchnia całkowita Galerii Kamiennej wyniesie ponad 13 tys. mkw. Powierzchnia najmu będzie mierzyć ponad 8 tys. mkw. Dla klientów przewidziano ponad 150 miejsc parkingowych.

Biuro Prawno Finansowe Inwestor realizuje jednocześnie także inne obiekty. Na czerwiec 2012 roku zaplanowano początek rozbudowy CH Hermes w Skarżysku-Kamiennej. Jej zakończenie i otwarcie nowej części przewidziane jest na marzec 2013 roku.

Z kolei początek rozbudowy CH Rywal w Białej Podlaskiej zaplanowano na III kwartał 2012 roku. Zakończenie prac i otwarcie nowej części przewidziano na III-IV kwartał 2013 roku.

Biuro Prawno Finansowe Inwestor powstało w 1990 roku. Firma jest m.in. właścicielem położonego w Białej Podlaskiej Centrum Handlowego Rywal o powierzchni 13,5 tys. mkw. oraz Centrum Handlowego Hermes o powierzchni 13,8 tys. mkw. zlokalizowanego w Skarżysku-Kamiennej.