Salon Swiss w Galerii Kazimierz

Pojawienie się nowej marki w Galerii Kazimierz to kolejny element trwającej rekomercjalizacji centrum – podkreśla spółka w komunikacie. Sklep marki Swiss otwarty został na parterze obiektu. Zajął on powierzchnię 44 mkw. W czerwcu 2012 roku, najemcami Galerii Kazimierz zostały też sklepy sieci Stradivarius i Villeroy&Boch.

Salony Swiss oferują klientom szeroki wybór zegarków i biżuterii. W ofercie z jednej strony znajdują się renomowane marki o ponad stuletniej tradycji, takie jak Tissot czy Certina, z drugiej natomiast zegarki designerskich marek Fossil, Diesel czy Swatch. Są wśród nich produkty sygnowane takimi nazwiskami jak Michael Kors, Giorgio Armani, Calvin Klein, Hugo Boss i Tommy Hilfiger.

Właścicielem sieci butików Swiss jest, PHU Jubiler sp. z o.o. Posiada ona ponad 70 salonów, których średnia powierzchnia wynosi 40 mkw. Spółka posiada też sklep internetowy

Galeria Kazimierz była drugą inwestycją handlową GTC w Polsce po warszawskiej Galerii Mokotów. Było to jednocześnie pierwsze nowoczesne centrum handlowo-rozrywkowe w Krakowie. Na ponad 36 tys. mkw. powierzchni handlowej znajduje się ponad 130 sklepów.