Wizualizacja retail parku Miejsce Piastowe

Spółka Rank Progress przygotowuje się do rozpoczęcia budowy parku handlowego w Miejscu Piastowym koło Krosna. Retail park ma powstać na liczącej ponad 5 ha działce, w sąsiedztwie już istniejącego marketu OBI, wybudowanego na zlecenie operatora przez Rank Progress SA .

Powierzchnia całkowita Parku Handlowego w Miejscu Piastowym to 5 tys. mkw. Otwarcie planowane jest w IV kwartale 2012 r. Redakcja Retailnet.pl została poinformowana, że dobiega końca procedura wyłaniania generalnego wykonawcy. Komercjalizację obiektu prowadzi we własnym zakresie firma Rank Progress. Park Handlowy Miejsce Piastowe będzie położony przy drodze krajowej nr 28, tuż za rogatkami miasta Krosno, w Miejscu Piastowym.

W najbliższych latach Rank Progress SA planuje budowę w Polsce kilkunastu obiektów handlowych. Spółka chce je postawić w mniejszych i średnich miastach. Poza Miejscem Piastowym  najbardziej zaawansowane są inwestycje spółki w Chojnicach, Grudziądzu oraz Kielcach i Duchnowie. Firma rozważa też kolejne miejsca w których można zbudować obiekty handlowe, m.in. w Lublinie, Siedlcach i Gliwicach.