Salon Tommy Hilfiger

Odzież, obuwie i akcesoria marki Tommy Hilfiger w fabrycznych cenach dostępne będą w Ptak Outlet od października. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z faktu, że ta światowa marka postanowiła otworzyć swój sklep firmowy właśnie u nas. Szybko doszliśmy do porozumienia, a ja ze swojej strony bardzo się cieszę, że Tommy Hilfiger zajmie jedną z największych powierzchni handlowych w Ptak Outlet – mówi Tomasz Szypuła, członek rady nadzorczej, Centrum Targowe Ptak SA.

Powstający w Rzgowie koło Łodzi Ptak Outlet jest w trakcie komercjalizacji. – Mamy już podpisane umowy z wieloma czołowymi markami. Aktualnie finalizujemy negocjacje z kolejnym światowym potentatem. Na razie nie chcę zdradzać szczegółów – powiedzmy, że rozmowy są bardzo zaawansowane i w najbliższych dniach będziemy mogli poinformować o ich efektach – dodaje Szypuła.

Ptak Outlet ma być nie tylko centrum oferującym odzież, akcesoria, obuwie i kosmetyki czołowych marek w fabrycznych cenach. – Chcemy wykorzystać potencjał Łodzi w branży odzieżowej tak, żeby nasza inwestycja stała się również Centrum Mody i Stylu, w którym swój dorobek będą mogli prezentować młodzi projektanci z łódzkich uczelni. Jestem przekonany, że uda nam się wykreować kilka nowych marek, które w przyszłości będą mogły z powodzeniem konkurować na rynku. Oczywiście powstaną też nowe miejsca pracy, co także ma znaczenie dla naszego regionu – mówi Tomasz Szypuła, członek rady nadzorczej, Centrum Targowe Ptak SA.

Otwarcie największego w Polsce centrum typu Outlet zaplanowano na 13 października 2012 roku.