Salon sieci Vistula

Vistula Group SA poinformowała, że Aldona Sobierajewicz złożyła rezygnację z udziału w zarządzie spółki i funkcji wiceprezesa. Jednocześnie Rada Nadzorcza Spółki na posiedzeniu odbytym w dniu 29 czerwca 2012 roku podjęła uchwałę o powołaniu Radosława Jakociuka do zarządu spółki i powierzeniu mu funkcji wiceprezesa.

Radosław Jakociuk ukończył na Politechnice Gdańskiej Kierunek Zarządzanie i Marketing Wydziału Zarządzania i Ekonomii, a także odbył podyplomowe studia menedżerskie MBA – Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów dyplom walidowany przez RSM Erasmus University (Rotterdam School of Management).

Sieć należąca do Vistula Group SA aktualnie posiada 256 sklepów o łącznej powierzchni sprzedażowej liczącej 24 tys. mkw. W tym 70 sklepów to salony marki Vistula, 78 sklepów marki W.Kruk, 72 sklepy marki Wólczanka oraz 33 sklepy marki Deni Cler.

Vistula Group SA, planuje w 2012 roku. otworzyć ok. 16 nowych salonów i stoisk o łącznej powierzchni ponad 1,5 tys. mkw. Na ekspansję spółka zaplanowała w tegorocznym budżecie 6 mln zł. Spółka zapowiada, że chce w ten sposób osiągnąć wzrost przychodów oraz zwiększyć efektywności sieci sprzedaży.