Wnętrze klubu Fabryka Formy

Fabryka Formy, podpisała umowę na wynajem powierzchni użytkowej w poznańskiej Galerii Sucholeskiej pod kolejny klub fitness. Sfinalizowana w ostatnim czasie transakcja najmu jest elementem realizacji przyjętej przez zarząd spółki strategii rozwoju, zgodnie z którą Fabryka Formy zamierza stworzyć sieć profesjonalnych klubów fitness na terenie całego kraju. Lokal, który powstanie w poznańskiej galerii  będzie drugim klubem spółki, którego otwarcie nastąpi w 2012 roku. Otwarcie trzeciego ośrodka, pod który Fabryka Formy wynajęła powierzchnię w Galerii Mallwowej, zaplanowane jest na początek 2013 roku.

– Cieszymy się, że dzięki podpisanej przez nas umowie najmu, zyskaliśmy ponad 1,5 tys. mkw. powierzchni użytkowej, na której powstanie nasz kolejny ośrodek fitness. Transakcja ta jest nie tylko krokiem w stronę rozwoju naszej firmy, ale także wypełnieniem zobowiązań zawartych w strategii rozwoju – informuje Ireneusz Sęk, prezes zarządu spółki. – Miejsce, które wybraliśmy na otwarcie  naszej nowej inwestycji, to usytuowana w północnej części Poznania Galeria Sucholeska. Obiekt ten zlokalizowany jest w sąsiedztwie intensywnie rozbudowywanych osiedli mieszkaniowych i licznych kompleksów biurowych, w których swoje siedziby ma blisko 600 firm.  Inwestycja w siłownie w tej części Poznania sprawia, iż Fabryka Formy posiadać będzie ośrodki we wszystkich okalających Poznań rejonach.

Fabryka Formy SA to poznańska spółka budująca sieć nowoczesnych ośrodków fitness. Strategia firmy zakłada zbudowanie sieci profesjonalnych klubów fitness na terenie całego kraju.