Salon marki Reserved

Spółka LPP, do której należą takie marki odzieżowe jak Reserved, Cropp, Mohito i House poinformowała, że przychody ze sprzedaży w czerwcu 2012 roku wyniosły około 266 mln zł. Tym samym były one o około 36 procent wyższe niż w czerwcu 2011 roku. Wartość marży brutto szacunkowo wyniosła 54 procent i była niższa od tej zrealizowanej w czerwcu ubiegłego roku o około 4 pkt. proc.

Z informacji podanej przez spółkę wynika, że przychody ze sprzedaży zrealizowane od stycznia do czerwca 2012 roku wyniosły prawie 1,42 mln zł i były wyższe o 31 procent rok do roku. 

LPP SA jest polską firmą, notowaną na warszawskiej giełdzie. Zajmuje się ona projektowaniem i sprzedażą odzieży.  Siedziba Spółki mieści się w Gdańsku. Tam też znajduje się zaplecze projektowe marek Reserved i Cropp.  LPP SA jest właścicielem sieci detalicznej liczącej ponad 600 salonów czterech marek: Reserved, Cropp, House i Mohito. Salony wszystkich brandów zlokalizowane są głównie w centrach handlowych zarówno w dużych, średnich, jak i małych miastach kraju. LPP rozwija wciąż także sprzedaż swoich marek poza granicami Polski.