Wizualizacja City Center Rzeszów

Inwestor wielofunkcyjnego kompleksu City Center Rzeszów, spółka Star Europa oficjalnie przekazała pierwszemu najemcy powierzchnię pod Multipleks Helios. Obecnie prace nad obiektem koncentrują się wokół  montażu instalacji wewnątrz budynku, elewacji na zewnątrz oraz robotach drogowych.

– Dwa tygodnie temu odbyło się w City Center pierwsze oficjalne przekazanie lokalu Multipleksowi Helios- mówi Katarzyna Pawełek, specjalista d/s marketingu City Center Rzeszów. Wszystkie prace przebiegają zgodnie z harmonogramem co oznacza, że przekazywanie kolejnych lokali nastąpi już w lipcu 2012 roku. W naszej gestii pozostaje wykończenie pasaży.

Kolejnym, jak podkreślają przedstawiciele inwestora, elementem prac wykończeniowych jest montaż elewacji na zewnątrz City Center.

– Od maja budowane były konstrukcje na których obecnie montujemy szklane i ceramiczne elementy elewacji. W części hotelowej City Center montaż elewacji będzie zakończony już w lipcu 2012.

Wokół City Center trwają także prace związane z zagospodarowaniem terenu wokół obiektu.

City Center Rzeszów to wielofunkcyjny obiekt, który będzie miał 135 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni. Na terenie kompleksu znajdzie się ponad 200 sklepów i punktów usługowych. Oficjalne otwarcie odbędzie się 9 listopada 2012 roku.