Restauracja Wiking

Właściciel sieci restauracji Wiking oferujących  dania kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej planuje otwarcie kolejnego lokalu gastronomicznego. Znajdzie się on w centrum handlowym, choć dokładnej lokalizacji właściel marki nie ujawnia. Otwarcie nowego lokalu Wiking wstępnie zaplanowane jest na przełom 2012 i 2013 roku.

Restauracje sieci Wiking działają w największych centrach handlowych w Warszawie. Lokale znajdują się w: CH Klif, CH Złote Tarasy, CH Arkadia, CH Blue City. Restauracje w centrach handlowych zajmują od 60 do 120 mkw. powierzchni. Otwarcie nowego lokalu również planowane jest w stolicy Polski. Zarówno w 2012, jak i 2013 roku firma nie przewiduje ekspansji w galeriach handlowych w innych miastach kraju.

Sieć restauracji Wiking należy do Przedsiębiorstwa Gastronomicznego Sandwicz należącego do Bogusława Wójcikiewicza. Menu lokali Wiking stanowią głównie potrawy kuchni polskiej oraz śródziemnomorskiej. Specjalnością firmy są przygotowywane na oczach gości ryby z grilla i patelni, dania wegetariańskie oraz mięsa przyrządzane na wiele sposobów.