Galeria Jurajska

Globe Trade Centre SA podpisała umowę wynajmu powierzchni w Galerii Jurajskiej w Częstochowie z marką Atlantic. Nowy sklep zajmie blisko 65 mkw. powierzchni handlowej na parterze centrum. Jego otwarcie zaplanowano na lipiec 2012 roku.

Marka Atlantic jest jedną z najbardziej popularnych marek bielizny w Polsce. Oferuje zarówno bieliznę damską jak i męską. Sieć sklepów marki Atlantic obecna jest na rynku polskim, czeskim i słowackim.

-Marka Atlantic idealnie wpisuje się w charakter Galerii Jurajskiej. Oferta sklepu skierowana do nowoczesnych, młodych i aktywnych ludzi z pewnością znajdzie swoich zwolenników wśród naszych klientów – mówi Monika Janczewska-Leja, Dyrektor ds. Powierzchni Handlowych w GTC

W transakcji wynajmu pośredniczyła międzynarodowa firma Jones Lang LaSalle.

-Marka Atlantic proponuje kolekcje wygodnej, komfortowej bielizny, zgodnej z aktualnymi trendami mody – mówi Teresa Pieczonka, Starszy Konsultant w Dziale Wynajmu Powierzchni Handlowych w firmie Jones Lang LaSalle – odpowiadającej za komercjalizację Galerii Jurajskiej.

Galeria Jurajska usytuowana jest w Alei Wojska Polskiego 207 –  stanowiącej przebiegający przez całą Częstochowę fragment drogi krajowej nr 1, łączącej północ i południe Polski. Powierzchnia całkowita Galerii Jurajskiej wynosi 130 tys. mkw., z czego 49 tys. mkw. to powierzchnia handlowo-rozrywkowa, która mieści ok. 200 sklepów, punktów usługowych i gastronomicznych oraz wielosalowe kino Cinema City.

W ofercie Galerii Jurajskiej znajdują się sklepy m.in. sieci Alma, Peek&Cloppenburg, grupa LPP (Reserved, Cropp, Home & You, House, Mohito), grupa Inditex (Zara, Bershka  i Stradivarius), C&A, Euro RTV AGD, Intersport, Empik, H&M, New Yorker, KappAhl, TK Maxx, Reporter, Smyk, Rossmann, Kakadu, Sephora, Douglas, Promod, TruTrussardi czy Apart.

W Galerii Jurajskiej działa wielopoziomowy parking mogący pomieścić ponad 2 tys. samochodów. W bezpośrednim sąsiedztwie centrum znajdują się przystanki kilkunastu linii autobusowych.