Drogeria Rossmann

Sieć Rossmann prowadzi w Polsce 656 drogerii. Firma posiada swoje punkty sprzedaży zarówno w centrach handlowych, jak i na ulicach wielu polskich miast. Rossmann zamierza w 2012 roku otworzyć kilkadziesiąt nowych lokali, by zwiększyć ilość posiadanych sklepów do siedmiuset.

W czwartek 5 lipca 2012 otwarto kolejny punkt sprzedaży w Parku Handlowym Matarnia. Drogeria zajęła powierzchnię mierzącą ponad 617 mkw i znalazła się pomiędzy salonem CCC i Home&You.
Rossmann jest jedną z największych marek drogeryjnych w Europie. Firma działa na polskim rynku od 19 lat. Drogerie są samoobsługowe i oferują szeroki asortyment drogeryjno-perfumeryjny oraz gospodarstwa domowego. W sklepach można kupić wiele produktów marek własnych, takich jak.: Isana, Rival de Loop, Sun Ozon oraz Babydream.

Park Handlowy Matarnia to największe centrum handlowe w Trójmieście łączące ofertę modową
i wyposażenia wnętrz. Retail park położony jest przy obwodnicy trójmiejskiej S6, 10 km od centrum Gdańska i 2 km od lotniska. W ostatnim czasie oferta centrum została powiększona o salony Reserved, perfumerię Douglas oraz sklep Kari.