Wizualizacja parku handlowego Tu i Teraz

Jarosław Buczkowski, prezes zarządu Graf Bis sp. z o.o. w rozmowie z redakcją Retailnet.pl potwierdził, że inwestor parku handlowego Tu i Teraz w Ełku w przyszłym miesiącu złoży wniosek po pozwolenie na budowę. Obecnie trwa proces komercjalizacji obiektu. Trwają też rozmowy zarówno ze znanymi sieciami odzieżowymi, jak i trzema operatorami spożywczymi. 

– Retail Park Tu i Teraz powstanie w Ełku w centrum miasta u zbiegu ulic Mickiewicza i Gdańskiej. Obiekt będzie posiadał około 5 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni do wynajęcia. Powstanie w nim między innymi supermarket o powierzchni 1100 metrów kwadratowych oraz około 20 sklepów i punktów handlowo-usługowych – mówi Jarosław Buczkowski,  prezes zarządu Graf Bis sp. z o.o.

W parku będzie salon RTV AGD, apteka, drogeria oraz lokal gastronomiczny. Ponadto dla klientów zostanie przygotowanych 170 miejsc parkingowych.

Jak informuje Jarosław Buczkowski, jeśli wszystko odbędzie zgodnie z planami firmy, budowa Tu i Teraz rozpocznie się jeszcze w 2012 roku. Otwarcie retail parku przewidziane jest na wrzesień 2013 roku.