Sklep Kakadu

Otwarty w Centrum Handlowym Auchan Komorniki sklep zoologiczny sieci Kakadu zajmuje powierzchnię 214 m kw. Klienci znajdą w nim zarówno zwierzęta jak i szeroki wybór artykułów przydatnych w hodowli.

Kakadu posiada w asortymencie ponad 52 tys. artykułów dla psów, kotów, gryzoni i ptaków. Wśród produktów znajdują się pokarmy, środki pielęgnacyjne, produkty zdrowotne, legowiska i zabawki. Sklepy zaopatruje ponad 120 dostawców z kraju i zagranicy. Właściciele psów i kotów mogą też na miejscu zakupić identyfikator i wygrawerować  na nim imię zwierzęcia oraz swoje dane kontaktowe.

Sklepy Kakadu działają w ponad 30 polskich centrach handlowych. Właściciel sieci, Kakadu sp. z o.o. prowadzi także sklep internetowy.

Centrum Handlowe Auchan Komorniki mieści się przy ul. Głogowskiej 432 w Poznaniu. Klienci Galerii mają do dyspozycji ponad 50 sklepów, punktów usługowych i restauracji. Ofertę uzupełnia hipermarket oraz stacja benzynowa Auchan.  Kompleks został otwarty w 2001 roku i jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Centrum Handlowe posiada parking na 2500 miejsc.