Salon sieci Monnari

Marka Monnari należąca do Monnari Trade SA posiada obecnie sto salonów. Prawie wszystkie znajduję się w centrach handlowych. Jeszcze w tym roku spółka planuje co najmniej cztery otwarcia również w galeriach handlowych.

Przedstawiciele marki informują, że prowadzone są zaawansowane rozmowy w tej kwestii z właścicielami centrów handlowych w Jeleniej Górze, Częstochowie oraz w Rzgowie koło Łodzi. W najbliższym czasie salon Monnari zostanie otwarty Rzeszowie. Butiki marki zajmują średnio w centrach handlowych 150-200 mkw.

Jeden z ostatnich salonów Monnarii o powierzchni 180 mkw. został otwarty w czerwcu 2012 we wrocławskiej galerii handlowej Sky Tower. Ponadto salony Monnari mieszczą się m.in. w: CH Reduta w Warszawie, CH Alfa i Galerii Bałtyckiej w Gdańsku, CH Galaxy w Szczecinie czy Galerii Łódzkiej. Produkty marki można zakupić także za pośrednictwem sklepu internetowego.

Monnari istnieje na polskim rynku od 1998 roku. Marka oferuje dwie, pełne sezonowe kolekcje: wiosna-lato, jesień-zima. Linie odzieży uzupełnia szeroki wybór akcesoriów, począwszy od obuwia, poprzez torby, szale, aż po biżuterię.