Salon Quiosque

Marka Quiosque należąca do bydgoskiej firmy PBH SA, powstała w 1991 roku, a swój rozwój, głównie poprzez franchising rozpoczęła od 1992 roku. Obecnie w ramach sieci znajduje się ponad 100 punktów sprzedaży, w tym w większości są to sklepy partnerskie.

Poza działaniami marketingowymi firma konsekwentnie rozwija sieć sprzedaży. Od początku 2011 roku powstało ponad 20 nowych salonów – wszystkie oparte o system franchisingowy. Do końca tego roku spółka planuje otwarcie co najmniej 20 nowych placówek, między innymi w takich miastach jak Lublin, Stargard Szczeciński czy Katowice.

Sieć rozwijana jest przede wszystkim w miastach mających powyżej 50 tys. mieszkańców. Nowe lokale otwierane są zarówno w centrach i galeriach handlowych jak i przy głównych ulicach handlowych. Swoje salony ma m.in. w Warszawie ( m.in. CH Janki, CH Reduta, CH Wileńska, CH king Cross) w Łodzi ( m.in. Manufaktura, Pasaż Łódzki), Poznaniu ( m.in. Galeria Malta), Grudziądzu (m.in. CH. Alfa), Krakowie (m.in. Galeria Krakowska, CH Zakopianka).

Marka oferuje odzież i dodatki wyłącznie dla kobiet. W ofercie znajdziemy ubrania w stylu office i casual.