Galeria Łódzka

Multibrandowy salon Marc Crew w Galerii Łódzkiej powstał w miejscu wcześniej istniejącego sklepu Irys. Sklep zajął powierzchnię około 188 mkw. i znalazł się na poziomie +1. Marka Marc Crew oferuje klientom wybór galanterii skórzanej, głównie torebki, portfele, saszetki, teczki, paski, rękawiczki.

Ponadto w butiku można też znaleźć parasole, plecaki, torby podróżne i walizki. W Marc Crew sprzedawane są produkty popularnych marek tj.: Samsonite, Tommy Hilfiger, Bugatii, Lloyd, Wittchen, Daag, Piccini czy Valentini.

Firma Marc Crew s.c. należąca do Zbigniewa Jędrzejczaka i Macieja Adamiaka posiada obecnie trzy salony. Dwa z nich znajdują się w centrach handlowych Galerii Łódzkiej i Galerii Handlowej Sky Tower we Wrocławiu.  

Galeria Łódzka istnieje od 2002 roku. Właścicielem obiektu jest spółka deweloperska ECE Projektmanagement Polska sp. z o.o. Obiekt usytuowany jest przy Al. Piłsudskiego. Centrum ma 45 tys. mkw. powierzchni. Znajduje się w nim około 160 sklepów, butików, kawiarni i restauracji.