Wózek na zakupy w formie pojazdu dla dzieci

Firma AnGoland z Nowego Sącza zajmuje się produkcją oraz wypożyczaniem w centrach handlowych wózków na zakupy w formie pojazdów-zabawek. Obecnie firma posiada 10 stanowisk oferujących pojazdy. Wózki zwane Bumbusiami można znaleźć m.in. w: łódzkim CH M1, krakowskim CH Bonarka City Center, warszawskim CH Wola Park oraz w galeriach handlowych na Słowacji i Rosji.  

Przy projektowaniu i produkcji wózków firma AnGoland szczególną uwagę zwracała na bezpieczeństwo dziecka. Siedzisko jest tak zbudowane, by dziecko nie wypadło. Wejście i wyjście jest zabezpieczone drzwiczkami. Nad głową malucha znajduje się specjalne zabezpieczenie z siatki. Pojazdy firmy AnGoland są ręcznie malowane. Samochody na zakupy umożliwiają dzieciom słuchanie bajek i piosenek. Skomputeryzowana wypożyczalnia pozwala na sprawną obsługę klienta.

AnGoland działa na rynku od 1989 roku. Siedziba firmy mieści się w Nowym Sączu. AnGoland zaprezentuje swojej produkty i plany rozwoju podczas wrześniowego Shopping Center Forum & Trade 2012.