Wizualizacja centrum handlowego w Kielcach

Sieć salonów Home&You z artykułami wyposażenia wnętrz, posiada w Polsce 59 salonów. Do LPP TEX należy też 8 sklepów marki za granicą: w Czechach, Estonii, Rosji i na Ukrainie. Firma zapowiada, że w planach są kolejne otwarcia w centrach handlowych nie tylko w Polsce, ale także za granicą.

Do końca 2012 roku otwartych zostanie 8 salonów w takich miastach jak Rzeszów (City Center), Poznań (M1), Leszno (Galeria Leszno), Kędzierzyn Koźle (Odrzańskie Ogrody), Zabrze (M1), Bielsko Biała (Sarni Stok), ale też w Moskwie (CH Vegas) i Ryazaniu(M5Mall).

W 2011 r. otwarto 12 salonów, a do czerwca 2012 uruchomiono łącznie 9 placówek, w tym 3 poza granicami naszego kraju. Salony marki mają średnio 300 mkw. powierzchni. Za ekspansję na gruncie polskim odpowiada Mariusz Socha (zewnętrzna firma Horizont), a za granicą Małgorzata Tesluk (LPP TEX SA).

Marka Home&You powstała w 2006 roku. Charakteryzuje się ona produktami wyposażenia wnętrz inspirowanymi nowymi kolekcjami branży wnętrzarskiej. Dla końcowego efektu produkcji znaczenie mają nie tylko estetyka i jakość materiałów, ale także przystępność ceny końcowej. Nowe linie wprowadzone są do salonów średnio co kwartał. Kolekcje Home&You obejmują cztery najważniejsze pomieszczenia w domu: salon, sypialnię, kuchnię i łazienkę, przy czym punktem centralnym pozostaje pokój dzienny. Znajdziemy tu stałe linie takie jak stylowa kolekcja Elegance czy tradycyjne produkty w ramach linii Basic. Ciekawym akcentem jest pojawiająca się dwa razy w roku kolekcja Culture, inspirowana dotąd takimi tematami jak Miasto, Japonia czy Afryka. Oprócz nich, co jakiś czas pojawiają się kolekcje sezonowe. Do sypialni Home&You oferuje szeroki wybór pościeli drukowanych i haftowanych, poszewek, koców i narzut. W działach kuchnia i łazienka prezentowane są zmienne mini kolekcje tematyczne z niezbędnymi dla tych pomieszczeń produktami i ozdobami.

Firma LPP TEX SA jest wiodącym importerem i dystrybutorem artykułów wyposażenia wnętrz funkcjonującym na polskim rynku od ponad 14 lat.