Hipermarket sieci Real

Prace budowlane przy powstającym w Bolesławcu centrum handlowym toczą się zgodnie z harmonogramem i obiekt zostanie oddany do użytku 22 listopada 2012 roku. Pod koniec czerwca inwestor obiektu, spółka Antan oraz firma RD bud sp. z o.o. , która jest generalnym wykonawcą obiektu poinformowały o zawieszeniu wiechy.

Galeria w Bolesławcu położona jest przy ul. Asnyka, 200 m od rynku. Obiekt będzie miał ponad 8 tys. mkw. powierzchni użytkowej i blisko 5 tys. mkw. powierzchni handlowo – usługowej rozmieszczonej na trzech kondygnacjach budynku.

W kompleksie znajdą się lokale usługowe, sklepy oraz prestiżowe biura. Zgodnie z zapewnieniami głównego inwestora wiadomo, że w obiekcie powstać ma market spożywczy i elektroniczny oraz 40 butików znanych polskich i zagranicznych marek.

Antan Development Polska działa od 2007 r. Należy do międzynarodowej grupy przedsiębiorstw Antan, która powstała w 1950 roku. Działa w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Izraelu i Polsce.

Firma budowlana RD bud sp. z o.o. należy do francuskiej grupy budowlano-deweloperskiej Rabot Dutilleul Investissement SAS. W Polsce funkcjonuje od 1997 roku.  W swoim portfolio RD bud posiada m.in. centra handlowe, a także hotele, obiekty biurowe, przemysłowe i logistyczne.