Salon Wojas

Właściciel sieci sklepów Triumph – jednej z  najbardziej popularnych marek produkujących i sprzedających bieliznę, otworzyła swój salon w Galerii Świdnickiej. Sklep, który rozpoczął działalność 6 lipca 2012 roku zajął powierzchnię 65 mkw. W salonie klientki znajdą szeroki wybór bielizny damskiej oraz strojów kąpielowych.

Obecnie Triumph może poszczycić się obecnością w ponad 120 krajach na całym świecie. Pod markami Triumph, Sloggi, Valisere i HOM firma projektuje, produkuje i sprzedaje bieliznę, koszule nocne, piżamy oraz stroje kąpielowe.

Galeria Świdnicka została otwarta w marcu 2012 r. Obiekt znajduje się w ścisłym centrum Świdnicy, na miejscu nieistniejących już Zakładów Elektrotechniki Motoryzacyjnej. Jego powierzchnia całkowita wynosi 24 tys. mkw. Prace dotyczące dogodnej komunikacji w rejonie obiektu warte były 4 mln zł i zostały sfinansowane przez Rank Progress. Wśród najemców Galerii Świdnickiej są również między innymi takie marki, jak: Apart, CCC, Centro, Cropptown, Diverse, Esotiq & Henderson, House, Mohito, Monnari, Orsay, Pupil-Zoo, Reserved, a także sieci: Drogeria Natura, Empik, Intermarche, Kolporter, Media Expert, Rossmann czy Vision Express. Znajdują się w niej również: centrum fitness, kino Cinema3D oraz restauracje: Broaster Chicken, Choice, Efez, Siciliano, 123 Super Smaki i Cafe Vanila.

Rank Progress SA, do której należy Galeria Świednicka to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy, działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż.