Millennium Plaza w Warszawie

Zarząd Premium Food Restaurants SA poinformował, że szacunek skonsolidowanych przychodów grupy kapitałowej za okres pierwszego półrocza 2012 roku wyniósł 8 mln. zł. Dla porównania, przychody grupy kapitałowej w okresie pierwszego półrocza 2011 roku wyniosły ponad 6 mln. zł. Oznacza to wzrost wielkości sprzedaży rok do roku o 26,8 proc.

Przy sporządzaniu szacunku, spółka wzięła pod uwagę przychody na poziomie rzeczywistej wartości sprzedaży pomniejszonej o przyznane upusty.

Notowana na rynku NewConnect od 2008 roku spółka Premium Food Restaurants prowadzi restauracje z sushi – 77 Sushi. Swoje lokale ma w większych miastach w Polsce, m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Koszalinie czy Sopocie. Spółka otwiera lokale zarówno przy głównych ulicach handlowych jaki i w centrach i galeriach handlowych. 77 Sushi znaleźć można m.in. w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu, CH Atrium w Koszalinie, czy CH Arkady Wrocławskie we Wrocławiu. Łącznie w sieci funkcjonuje 12 lokali i spółka nadal zamierza rozwija sieć.

Z początkiem lipca tego roku firma wprowadziła do swojej sieci nowy koncept, który został opracowany w celu wprowadzania go do biurowców i centrów handlowych. Pierwszy pilotażowy punkt działa w jednym z warszawskich biurowców. Kolejne, jeśli jak podkreśla zarząd spółki koncept się sprawdzi, mają być otwierane z częstotliwością jednego na miesiąc.