Salon Villa Italia

Spółka Ergo International, która pod marką Villa Italia produkuje i sprzedaje porcelanę stołową w lipcu 2012 roku uruchomi sklep w galerii Słonecznej w Radomiu. Obecnie sieć salonów Villa Italia liczy osiem punktów w centrach handlowych m.in. w warszawskiej Arkadii i Reducie, Manufakturze w Łodzi, Pogoria w Dąbrowie Górniczej, Rondo w Poznaniu czy Zakopiance. Średnia powierzchnia otwieranych lokali wynosi od 60 do 100 mkw.

Firma Ergo International pod koniec kwietnia 2012 roku uruchomiła sklep internetowy marki Villa Italia, która sprzedaje porcelanę stołową, ceramikę użytkową i dodatki stołowe. E-sklep działa 24 godziny na dobę. Klient zamówiony asortyment może otrzymać bezpośrednio kurierem pod wskazany adres lub odebrać go osobiście w siedzibie firmy. W przypadku zamówienia powyżej 200 zł, klient nie ponosi kosztów dostawy. Płatność jest dokonywana przy odbiorze, a także w siedzibie firmy.

Ergo International sp. z o.o. jest właścicielem marki Villa Italia, która produkuje przede wszystkim serwisy obiadowe i herbaciane. Zestawy porcelany stołowej powstają w studiu projektowym w Mediolanie i są zastrzeżone na rynku polskim.