Salon marki Laura Guidi w CH Klif

Właściciel marki Laura Guidi, sieci sklepów z odzieżą damską zapowiada podjęcie współpracy z kilkunastoma partnerami zainteresowanymi otwarciem salonów w regionie Wielkopolski, Małopolski, Kujaw i Pomorza.

Do niedawna Laura Guidi stawiała na rozwój własnych salonów firmowych. Przez ostatnie lata swoją działalność skupiała na rynku zagranicznym  m.in. w Anglii, Irlandii, Włoszech, Rosji. Teraz spółka zapowiada, że nadszedł czas na rozwój w mniejszych polskich miastach.

– Jest duże zapotrzebowanie wśród kobiet odnoszących sukces, piastujących menadżerskie funkcje na odzież z tzw. najwyższej półki. Nie można pozwolić aby kobiety z mniejszych miast niż Warszawa czuły się mniej komfortowo tylko dlatego, że nie mogą dokonać zakupów dobrej jakościowo odzieży, ponieważ jest do niej utrudniony dostęp. Są zmuszone do uprawiania turystyki zakupowej. Stąd chcemy z Laurą Guidi być obecni w miastach powyżej 200 tys. mieszkańców, takich jak m.in. Toruń, Bydgoszcz, Olsztyn, Elbląg, Zielona Góra. Przygotowaliśmy bardzo korzystne warunki współpracy dla lokalnych przedsiębiorców, którzy chcieliby wejść z nami we współpracę – mówi Bożena Miszczak – Evans właścicielka i główny projektant marki.

Salony Laura Guidi sprzedaja  odzież damską: tak stroje biznesowe, suknie koktajlowe i wieczorowe jak i ubrania liniisportowej. W tym roku marka obchodzi 15-lecie działalności.

Laura Guidi sp. z o.o. swoje salony ma m.in. w CH Klif w Warszawie, Galerii Mokotów, czy Galerii Echo Kielce.