Market Castorama przy Magnolia Park

– W najbliższych latach planujemy budowę około 30 nowych sklepów na terenie całego kraju. Będą one powstawać zarówno w miastach, w których dotychczas brakowało Castoram, jak również w miejscach, w których już prowadzimy działalność, a pomimo to wciąż widzimy możliwości dalszego rozwoju sieci sprzedaży – informuje redakcję Retailnet.pl Sławomir Rogowiec, dyrektor ds. komunikacji i zarządzania zmianą Castorama Polska sp. z o.o.

Firma nie wyklucza nowej lokalizacji marketu w Bełchatowie.

– Planując kolejne inwestycje nasza spółka rozpatruje wiele możliwości. W części analizowanych obecnie lokalizacji z pewnością zainwestujemy. Postrzegamy Bełchatów jako perspektywiczny rynek, na którym istnieje zapotrzebowanie na oferowane przez naszą  firmę produkty i usługi. Nie podjęliśmy jednak jeszcze decyzji o budowie sklepu w tym mieście – dodaje Sławomir Rogowiec z Castorama Polska sp. z o.o.

Firma Castorama Polska sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1994 roku. Obecnie posiada 67 sklepów (w tym 62 sklepy Castorama i 5 sklepów Brico Depot) na terenie całego kraju, o łącznej powierzchni handlowej 460 tys. mkw. i zatrudnia około 11 tys. pracowników. Sklepy Castorama zajmują pierwsze miejsce w kategorii DIY („do it yourself”) w Polsce.