Marcin Żakowski, dyrektor ds. nieruchomości w Terg Media Expert

– Decyzja o udziale w targach nieruchomości handlowych Shopping Center Forum 2012 podyktowana została potrzebą bliższego wejścia w bezpośrednie relacje z wynajmującymi oraz koniecznością wnikliwej i dogłębnej obserwacji sytuacji rynkowej ze szczególnym uwzględnieniem aktualnych trendów – powiedział w rozmowie z Retailnet.pl Marcin Żakowski, dyrektor ds. nieruchomości w Terg Media Expert.

Nie bez znaczenia dla uczestnika w tegorocznym wydarzeniu, które będzie miało miejsce 12 i 13 września w Hali Expo XXI jest, jak podkreśla dyrektor ds. nieruchomości spółki Terg, także możliwość wymiany doświadczeń z innymi najemcami i analiza ich decyzji.

– Marka Media Expert rozwija się już teraz bardzo intensywnie, co roku otwieramy kilkadziesiąt nowych placówek i oczekujemy, że dzięki takim spotkaniom uda się nam jeszcze dodatkowo przyśpieszyć. Media Expert jako stabilna i silna sieć branży elektronicznej na pewno jest bardzo atrakcyjnym partnerem na rynku, a udział w targach pozwoli poznać najciekawsze oferowane projekty – podsumowuje Marcin Żakowski.

Media Expert dynamicznie rozwija się na polskim rynku od 10 lat. Przedstawiciele podkreślają, że dzięki realizowanej strategii i dzięki dobrej współpracy ze Strategicznymi Partnerami Handlowymi wszystkich branż ( RTV, AGD, IT, multimedia, foto, GSM, skutery, rowery) oraz z Instytucjami Finansującymi sprzedaż ratalną oraz sprzedaż ubezpieczeń realizuje swój główny cel – umocnienie swojej pozycji w miastach do 100 tys. mieszkańców.