Galeria Krakowska

Galeria Krakowska udostępniła swoim klientom mobilną aplikację, za pomocą której można uzyskać wszystkie informacje związane z galerią oraz dowiedzieć się o aktualnych promocjach. Jest ona dostępna dla posiadaczy urządzeń, wykorzystujących systemy operacyjne Android i iOS.

Składa się ona z 8 tematycznych boksów, takich jak: plan centrum, katalog sklepów i usług, aktualności i promocje, kontakt, a także z informacji dotyczących parkingu i dojazdu. Dostępny w aplikacji interaktywny plan Galerii sprawia, a zastosowany moduł nawigacji pomoże w wyznaczeniu najkrótszej trasy do wybranych miejsc. Dodatkowo aplikacja pomoże w odnalezieniu dojazdu do centrum handlowego.

– Nasi klienci coraz częściej korzystają ze smartfonów i tabletów, dlatego postanowiliśmy udostępnić im mobilną wersję strony internetowej w polskiej wersji językowej. Takie rozwiązanie gwarantuje szybki dostęp do aktualnych informacji dotyczących Galerii– mówi Ryszard Wysokiński, dyr. Galerii Krakowskiej, ECE Projekt Management Polska.

Galeria Krakowska została otwarta w 2006 roku. Położona jest w samym sercu Krakowa, w bezpośrednim sąsiedztwie Rynku Głównego. Jest połączona z Dworcem Głównym PKP. Łączna powierzchnia 270 punktów handlowych położonych na 3 poziomach wynosi 60 tys mkw.

Na terenie obiektu działa mi.in. sieć nadajników Wi-Fi, umożliwiająca darmowy dostęp do Internetu, z którego codziennie korzysta kilkaset osób odwiedzających Galerię. Aplikację wykonała Amistad Group, krakowska grupa firm rozwijających nowe technologie w zakresie nawigacji, geolokalizacji, informacji i turystyki.