Wizualizacja kompleksu Półwiejska 2

Wraz z przygotowaniami do budowy galerii Półwiejska 2 trwa komercjalizacja części handlowej obiektu. 3940 mkw. zajmie multibrandowy salon spółki LPP, który będzie flagowym sklepem grupy LPP w Polsce. Łącznie na trzech poziomach galerii pojawią się takie marki jak : Reserved, Reserved Kids, House, Cropp, Mohito, Home& You oraz nowa marka LPP , która pojawi się na rynku dopiero w przyszłym roku.

-W lipcu spodziewamy się podpisać kolejne dwie umowy na część powierzchni handlowo-usługowej. Z najemcami zainteresowanymi wynajęciem pozostałej powierzchni handlowo-usługowej jesteśmy na etapie negocjacji – poinformowała redakcję Retailnet.pl Agata Ryś, koordynator najmu, Deptak Projekt P2 sp. z o.o.

Deptak Projekt P2 sp. z o.o., której udziałowcami są spółki Confinance Properties Ltd. oraz Budlex sp. z o.o. otrzymała pozwolenie na budowę  kompleksu Półwiejska 2. Inwestor czeka obecnie na uprawomocnienie się decyzji i gdy to nastąpi zamierza rozpocząć budowę. Otwarcie Półwiejska 2 jest planowane na I kwartał 2014r.

Projekt budynku został przygotowany przez pracownię RKW Rhode Kellermann Wawrowsky.
Confinance Properties to spółka inwestycyjna wchodząca w skład GN Group – firmy deweloperskiej. GN Group to austriacko-polska firma działająca od 20 lat na terenie Europy Środkowo-Wschodniej.