Salon sieci Diverse

Do końca 2012 roku sieć Diverse planuje jeszcze otwarcie 12 salonów. Czterech własnych oraz ośmiu franczyzowych. Obecnie sieć Diverse liczy 155 sklepów zlokalizowanych na terenie całej Polski, z czego zdecydowana większość ulokowana jest w centrach handlowych. 87 to sklepy własne, natomiast pozostałe funkcjonują na zasadzie sieci franczyzowej.

Na początku lipca 2012 roku miało miejsce otwarcie sklepu Diverse w Centrum Handlowym Sarni Stok w Bielsku-Białej. Sklep o powierzchni blisko 200 mkw. jest kolejnym salonem własnym w sieci. Otwarcie sklepu w CH Sarni Stok to powrót marki Diverse do tego centrum handlowego.

Marka była już tam obecna w latach 2001-2009. Aktualnie to drugi salon sieci w Bielsku-Białej obok sklepu w CH Gemini.

Etos SA to jeden z producentów szeroko rozumianej odzieży casual i streetwear, który w swoim portfolio posiada 3 marki: Diverse, CLTN, Iridium.

Marka Diverse inspirowana nowojorską kulturą i stylem życia powstała w 1993 roku, aby odpowiedzieć na potrzeby młodych ludzi.

Marka CLTN pojawiła się na rynku w roku 2004 rozpoczynając swoją działalność od prezentacji kolekcji zimowej wtedy jeszcze pod nazwą Coalition. Pierwsze ubrania i akcesoria przeznaczone były głównie dla snowboarderów i narciarzy freestyle. Kolekcję letnią stworzono z myślą o ludziach uprawiających wtedy młodą dyscyplinę, jaką był kitesurfing. Pozytywny odbiór w środowisku spowodował rozszerzenie kolekcji o linie street i casual.

Marka Iridium to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy poza design’em oraz wysoką jakością wymagają też bezkompromisowego doboru materiałów oraz dbałości o stronę techniczną produktu. Iridium poza stroną techniczną oferuje dodatkowo unikalny styl, który można określić jako połączenie casual i active.