Salon Wojas w CH 3 Stawy

Firma obuwnicza Wojas SA  11 lipca 2012 roku uruchomiła salon w katowickim CH 3 Stawy, który jest siódmym punktem urządzonym według nowego projektu. Zgodnie z przyjętą strategią na 2012 rok, spółka otwiera kolejne sklepy, a także remontuje stare, dostosowując je do nowej stylistyki. Salon w centrum handlowym 3 Stawy charakteryzuje się zestawieniem jasnych kolorów bieli i drewna dębowego oraz przestrzennym układem mebli, który tworzy nowoczesny charakter wnętrza. Wystrój lokalu został zaprojektowany przez firmę Schwitzke Górski sp. z o.o.

Dotychczas sklepy w nowej aranżacji uruchomiono w centrach handlowych: Janki, Warszawa Wileńska, Galerii Twierdza Kłodzko, Korona Kielce, CH Promenada, a także w Focus Mall Rybnik o powierzchni 80 mkw.

Spółka Wojas jest właścicielem sieci 139 salonów firmowych. Pod marką Wojas sprzedawane jest skórzane obuwie damskie i męskie, a także modele młodzieżowe i sportowe. Firma oferuje też galanterię skórzaną – m.in. teczki i torebki oraz paski. Ponad 20 proc. produkcji kierowanej jest na eksport m.in. do Stanów Zjednoczonych, Niemiec, Francji, Rosji i Irlandii.