Anna Kot

Awans na stanowisko regional director otrzymała Anna Kot, która od wielu lat kieruje agencją biurową oraz działem reprezentacji najemców w Jones Lang LaSalle w Polsce. Posiada tytuł CCIM oraz jest licencjonowanym pośrednikiem nieruchomości z ponad trzynastoletnim doświadczeniem w branży.

Anna Kot otrzymała tytuł magistra na wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej oraz ukończyła studia podyplomowe w zakresie wyceny nieruchomości.

George Lewis, pełniący funkcję dyrektora rynków kapitałowych w czeskim oddziale Jones Lang LaSalle, awansował na stanowisko regional director w strukturach firmy. Posiada on niemal  dwudziestoletnie doświadczenie w branży, w takich obszarach jak inwestycje, finansowanie, wynajem powierzchni komercyjnych i wycena nieruchomości.

W swojej karierze pracował w Wielkiej Brytanii, Niemczech i regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Od 2004 r. pozostaje zawodowo związany z Czechami. W zeszłym roku był zaangażowany w transakcje o wartości przekraczającej milion euro.

George Lewis jest absolwentem University of Wales, ukończył studia podyplomowe w zakresie zarządzania i wyceny nieruchomości na Sheffield Hallam University i jest członkiem RICS.