Adept Investment m.in. realizuje PH w Łasku

Spółka Quattro jest inwestorem parku handlowego, który powstanie w Bielawie koło Dzierżoniowa. Natomiast  firma Adept Investment sp. z o.o. jako partner inwestycji odpowiedzialna jest za koncepcję architektoniczną, projektowanie, komercjalizację oraz marketing projektu.

Projekt inwestycji zakłada, iż w pierwszym etapie na działce o powierzchni 16 tys. mkw. powstanie park handlowy, którego głównymi najemcami będą: operator spożywczy o powierzchni ok. 3 tys. mkw. oraz market elektroniczny o powierzchni 1 tys. mkw.

Projekt wyróżnia doskonała lokalizacja, komunikacja i ekspozycja nieruchomości, która położona jest przy Al. Jana Pawła II – nowo powstałej wewnętrznej obwodnicy Bielawy oraz największego osiedla XXV-lecia PRL.

Adept Investment sp. z o.o. działa w sektorze nieruchomości komercyjnych, wspierając oraz realizując procesy inwestycyjne od momentu pozyskania i przygotowania gruntów pod inwestycje po uzyskanie finansowania, projektowanie, budowę i komercjalizację centrów handlowych. Spółka specjalizuje się w budowie obiektów handlowych o powierzchni od 4 do 6 tys. mkw. w miastach do 30 tys. mieszkańców.

Spółka Adept Investment sp. z o. o. prowadzi obecnie inwestycje handlowe m.in. w Łowiczu, Łasku, czy Radomsku.