Salon City Sport Life Style

Firma City Sport przez 6 miesięcy 2012 roku otworzyła 5 nowych sklepów z odzieżą sportową i zmodernizowała 2 istniejące. Przedstawicele firmy poinformowali, że spółka odnotowała w tym czasie kilka procent wzrostu sprzedaży.

W pierwszym półroczu 2012 r. otwarto nowe salony spółki City Sport w Galerii Ostrovia, w gorzowskiej Galerii Nova, w Złotych Tarasach w Warszawie, w zielongórskiej Galerii Focus oraz w  Galerii Ostrowiec.

Firma dokonała też remodellingu sklepu Reebok Arkadia, który stał się jednym z dwóch najnowocześniejszych sklepów Reebok w Europie. W CH Janki zmieniono meble, koncept oraz powiększono sklep, wprowadzając tym samym na rynek nowy format City Sport Life Style.  Do osiągnieć w 2012 roku firma zalicza rozpoczęcie kooperacji z obuwnicza firmą Devergo oraz wprowadzenie butów tej marki w 10 sklepach w sieci.

Firma City Sport sp. z o.o. istnieje od 1995.  Firma posiada 35 sklepów na terenie całej Polski, o wielu formatach. Najpopularniejszym jest multibrandowy salon  o powierzchni 250–400 mkw., w ofercie którego znajdują się takie marki jak: Adidas, Reebok, Nike, Puma, Merrell, Caterpillar, Converse, Lacoste, New Balance i inne.