Krzysztof Gaweł dyrektor zarządzający Gemini Park

Gemini Park Bielsko-Biała, centrum handlowo-rozrywkowe należące do Gemini Holdings czeka rozbudowa. Obiekt zostanie powiększony o 16,5 tys. mkw. powierzchni oraz o dodatkowe 70 salonów sprzedaży.

– Rozbudowa obiektu to odpowiedź na potrzeby rynku – przede wszystkim klientów, którzy oczekują pojawienia się w Gemini Park nowych marek oraz szerszej oferty modowej. To również odpowiedź na oczekiwania zarówno obecnych najemców, jaki rozwijających się sieci retailowych, które potrzebują nowoczesnej powierzchni handlowej – mówi Krzysztof Gaweł dyrektor zarządzający Gemini Park.

Centrum Gemini Park zlokalizowane jest w pobliżu głównych tras prowadzących w stronę granicz Czechami i Słowacją (autostrada S1 i droga ekspresowa S69). – Przyjeżdżają do nas turyści z całej Polski – „po drodze” na wakacje czy ferie zimowe. Chcemy im zaproponować jak najszerszą ofertę handlową wszystkich najpopularniejszych marek dostępnych na polskim rynku – dodaje Krzysztof Gaweł.

Wstępne prace przygotowawcze związane z rozbudową ruszą z końcem lipca 2012 roku. Rozbudowa potrwa około 14 miesięcy.

W portfolio Gemini Holdings jest oprócz Gemini Park Bielsko-Biała także Gemini Park Tarnów działający od sierpnia 2010 r.