Pasaż Czerwona Torebka

Czynsz za złotówkę przez jeden wakacyjny miesiąc, to propozycja kierowana do potencjalnych najemców  przez sieć Czerwona Torebka. Firmy, które zdecydują się na rozpoczęcie współpracy ze spółką Czerwona Torebka od 01 lipca do 31 sierpnia 2012 roku, za pierwszy miesiąc użytkowania lokalu zapłacą symboliczną złotówkę. Platforma dla handlu detalicznego Czerwona Torebka chce w ten sposób pozyskać nowych partnerów także w okresie wakacyjnym.

– Zależy nam również na tym, by pozytywnie oddziaływać na biznes i rozbudzać ducha przedsiębiorczości. Możliwość redukcji nawet części kosztów może stać się wystarczającym powodem do podjęcia decyzji o rozwoju firmy lub skłaniać do debiutu w nowej lokalizacji. Wierzymy, że nasze przedsięwzięcia otworzą wielu przedsiębiorcom drzwi do nowych możliwości – mówi Sebastian Kaczmarek, kierownik Działu Marketingu firmy Czerwona Torebka.

Do dyspozycji najemców są lokale w zabudowie modułowej. Moduł podstawowy ma powierzchnię o wielkości 60 mkw., a lokal większy – 120 mkw. Firma oddaje najemcom wykończone pomieszczenia do adaptacji oraz czytelną identyfikację wizualną lokali.

W pasażach Czerwona Torebka znajduje się mix najemców z branż codziennego użytku jak artykuły spożywcze, w tym mięso i wędliny, piekarnie, cukiernie, a także apteki i sklepy typu convenience.