Galeria Piastów

Sklep Outdoor Point został otwarty na pierwszym piętrze legnickiej Galerii Piastów. Salon z obuwiem, odzieżą i sprzętem sportowo-turystycznym zajął powierzchnię 104 mkw. Sklep oferuje produkty takich marek turystycznych jak  Campus, Alpinus, czy Alpine Pro.

W Galeria Piastów mieści sie 100 sklepów. Na powierzchni 35 tys. mkw., na trzech poziomach znajdują się salony z ubraniami, butami i biżuterią, punkty usługowe, restauracje i kawiarnie. Wśród nich są m.in. salony H&M, New Yorekr, Quazi, Ochnik, Wittchen, Apart, Monnari, Empik czy Douglas. Głównym operatorem spożywczym są delikatesy sieci Piotr i Paweł. Ponadto na terenie obiektu znajdują się centrum fitness, kręgielnia oraz kino Helios.

Rank Progress SA, do której należy Galeria Piastów to firma inwestycyjno-deweloperska z siedzibą w Legnicy, działająca na polskim rynku nieruchomości od 1997 r. Spółka specjalizuje się w przygotowaniu i realizacji projektów obejmujących pozyskiwanie atrakcyjnie zlokalizowanych gruntów, a następnie w ich zabudowie obiektami handlowymi z przeznaczeniem na wynajem lub sprzedaż.