CH Port Rumia

Salon Decathlon w Centrum Handlowym Achuan Port Rumia będzie dwudziestą szóstą placówką firmy. Otwarcie sklepu z artykułami sportowo- turystycznymi, przewidziane jest na koniec sierpnia. Tym, co wyróżnia tę sieć na rynku jest możliwość przetestowania sprzętu przed zakupem.

– W sklepie można bez problemu pojeździć na rolkach, rowerze, wypróbować worki bokserskie, zagrać w ping ponga. Najbardziej zależy nam na promowaniu Marek Pasji, jak nazywamy swoje produkcje, które sprzedawane są wyłącznie w naszych sklepach. Najważniejsze jednak aby klient przed zakupem nowego modelu rakiety mógł ją sprawdzić, wypróbować i wreszcie zdecydować czy jest to produkt, którego szuka – mówi Agnieszka Parchimowicz z sieci sklepów Decathlon.

Decathlon w Port Rumia będzie mial powierzchnię całkowita 3,4 tys. mkw, z czego 2,8 mkw. to powierzchnia sprzedaży.

Decathlon posiada ponad 600 sklepów w 17 krajach, zatrudnia 41 tysięcy pracowników i ma w swojej ofercie 6-10 tysięcy modeli produktów. W swoich sklepach, oprócz wszystkich światowych marek sportowych, firma oferuje wybór specjalistycznych tzw. Marek Pasji sprzedawanych wyłącznie w sklepach Decathlon, z których najważniejsze to: Quechua (turystyka górska), Wed’ze (narciarstwo i snowboard), Tribord (sporty wodne), Domyos (fitness), Kalenji (bieganie), B’Twin (rowery), Kipsta (gry zespołowe).Oprócz swoich produktów, Decathlon proponuje szeroki zakres usług takich jak: serwis rowerowy, narciarski, kartę płatniczą, kartę podarunkową.

Port Rumia Centrum Handlowe Auchan jest jedną z 20 galerii handlowych należących do firmy Auchan Polska. Centrum zostało otwarte w 2007 roku. Oprócz 79 lokali znajdujących się w galerii handlowej klienci mają do dyspozycji hipermarket Auchan, hipermarket budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin i stację paliw. Parking pomieści 2 tys. samochodów.