Wizualizacja Galerii Odkrytej

Prace budowlane na terenie Galerii Odkrytej na warszawskiej Białołęce rozpoczęły się w maju 2012 roku. Zamkniecie stanu surowego budynku zaplanowane jest do połowy września. Po nich rozpoczną się prace wykończeniowe.

Firma Open Center – inwestor obiektu, poinformowała redakcję Retailnet.pl, że zmieniony został układ lokali. Każdy lokal na parterze ma mieć wejście od zewnątrz. Trwa proces komercjalizacji obiektu. Głównym najemcą Galerii Odkrytej jest Rossmann. Poza drogerią w centrum handlowym znajdzie się też: kwiaciarnia, biuro podróży, sklep z zabawkami, salon z bielizną itd. Obecnie trwają rozmowy z kolejnymi najemcami.

Obiekt będzie miał około 2300 metrów kwadratowych powierzchni. Przy galerii powstanie parking dla ponad 40 samochodów. W ofercie znajdzie się 15 lokali o metrażach od 23 mkw. do 331 mkw. usytuowanych na parterze budynku oraz piętro o powierzchni 640 mkw. przeznaczone na usługi z możliwością dostosowania do konkretnych potrzeb przyszłego najemcy.

Inwestycja zlokalizowana jest wśród największych osiedli warszawskiej Białołęki, w których mieszka około dwóch trzecich wszystkich mieszkańców dzielnicy, pomiędzy dwoma najbardziej uczęszczanymi traktami komunikacyjnymi – ulicami Światowida i Odkrytą. W strefie bezpośredniego sąsiedztwa żyje i pracuje ok. 50 tys. osób, natomiast obszar oddziaływania w strefie do 10 min. jazdy samochodem wzrasta do niemal 100 tys. mieszkańców. Planowane otwarcie budynku dla klientów zaplanowano na przełom I-II kwartału 2013 roku.