CH Atrium Plejada

W  Atrium Plejada w Bytomiu, otwarto bezpłatny pokój zabaw dla dzieci, który zajmuje powierzchnię 57,66 mkw. – Wiemy, że dzieci szybko niecierpliwią się w trakcie dokonywania zakupów, dlatego chcemy aby również maluchom odwiedziny w Atrium Plejada kojarzyły się z czymś miłym –

 Atrium Plejada wyposażona jest już w dwa specjalne pokoje wyposażone w przewijaki, darmowe pieluszki i chusteczki dla niemowląt. W 2011 roku na parkingu zostały wyznaczone specjalne miejsca parkingowe dla klientów z dziećmi. Są one poszerzone i znajdują się blisko wejść do Galerii.

Właściciel obiektu, Atrium European Real Estate Limited zajmuje się, inwestowaniem w centra handlowe w Europie Środkowej i Wschodniej. Grupa jest właścicielem 155 obiektów  handlowych. Działa na terenie Polski, Czech, Słowacji i Rosji oraz na Węgrzech, w Rumunii i na Łotwie. Spółka ma siedzibę na wyspie Jersey i jest notowana na dwóch giełdach, wiedeńskiej i amsterdamskiej.

W Polsce Atrium posiada 20 obiektów handlowych. W skład portfela Atrium wchodzą m.in. centra handlowe Atrium Reduta, Promenada, Atrium Targówek w Warszawie, Atrium Mosty w Płocku, Atrium Biała w Białymstoku, Atrium Copernicus w Toruniu, Atrium Koszalin w Koszalinie, Atrium Molo w Szczecinie, Atrium Kasztanowa w Pile oraz Atrium Plejada w Bytomiu.

Ponadto, Atrium prowadzi budowę Centrum Handlowego Atrium Felicity w Lublinie, które ma zostać otwarte w 2013 r. oraz rozbudowe CH Atrium Mosty w Płocku.