Restauracja La Grotta

Sieć restauracji Pizza e Pasta La Grotta uruchomiła swój drugi punkt w galerii handlowej. Nowy lokal został otwarty w CH Pasaż Grunwaldzki we Wrocławiu. Jest on zlokalizowany na poziomie +2 obok food courtu i Multikina, a jego powierzchnia wynosi 116,5 metrów kwadratowych. La Grotta oferuje pizze, makarony, a także sałatki.

– Planujemy uruchomić jeszcze dwie  restauracje własne w galeriach. Natomiast od października 2012 roku będziemy otwierać punkty w koncepcie franczyzowym. Zainteresowani są już potencjalni franczyzobiorcy z Opola, Wałbrzycha, Jeleniej Góry i Giżycka i nowopowstających centrów handlowyc – powiedział redakcji Retailnet.pl Mirosław Król, współwłaściciel La Grotta.

Restauracje La Grotta należą do spółki La Grotta s.j. Roman Wrona i Mirosław Król, która działa od 1 września 2011 roku. Obecnie w ramach sieci funkcjonują dwie pizzerie w centrach handlowym m.in.  w Pasażu Grunwaldzkim we Wrocławiu i Millenium Hall Rzeszów (powierzchnia 105 mkw.). Restauracje otwierane w galeriach sa lokalizowane w pobliżu strefy food court.