Wizualizacja centrum handlowego w Gdańsku

Towarzystwo Inwestycyjne Investing SA zamierza wybudować centrum handlowo-usługowe w gdańskiej dzielnicy Szadółki. Obiekt powstanie przy ul. Przywidzkiej na działce o powierzchni 3,3 ha. Galeria będzie dysponowała 23 lokalami handlowymi, na łącznej powierzchni 8,8 tysięcy metrów kwadratowych oraz parkingiem na 239 miejsc postojowych. Centrum handlowe zlokalizowane będzie w odległości 1 km od obwodnicy trójmiejskiej S6, a także 8 km od centrum Gdańska. 

– Gdańsk Szadółki to prężnie rozwijająca się dzielnica położona w bezpośrednim sąsiedztwie obwodnicy trójmiejskiej. Miejsce to cieszy się dużą popularnością mieszkańców Gdańska i okolic ze względu na atrakcyjność i różnorodność znajdujących się tam obiektów takich jak: Fashion House Outlet Centre, Morski Park Handlowy, CH Rental Park.  Towarzystwo Inwestycyjne Investing S.A. będąc aktywnym uczestnikiem rozwoju tego terenu stwierdziło potrzebę uzupełnienia istniejących obiektów o budowę centrum handlowo-usługowego, w którym swoją ofertę będą mogły zaprezentować podmioty dotychczas nieobecne w tym rejonie – powiedział Krzysztof Zaremba, wiceprezes zarządu Towarzystwa Inwestycyjnego Investing SA.

Towarzystwo Inwestycyjne Investing SA działa w branży nieruchomości od 1995 roku. Zdobyte doświadczenie ugruntowało pozycję spółki, co wykorzystuje w organizacji i zagospodarowaniu dużych terenów inwestycyjnych o przeznaczeniu zarówno mieszkaniowym jak i komercyjnym. Przez 16 lat działalności spółka wybudowała i sprzedała ok.1 tys.mieszkań i lokali usługowych.