North Fish w Łodzi

Od początku 2012 roku firma North Food Polska, do której należy sieć rybnych restauracji North Fish, otworzyła 8 nowych lokali. Najnowsza powstała w lipcu 2012 w Centrum Handlowym Janki koło Warszawy.  Jest to czwarty lokal w stolicy i 32 restauracja w Polsce.

Z początkiem 2012  roku North Food Polska uruchomiła restaurację w Galerii Mokotów w Warszawie ( była to 25 restauracja w sieci). W lutym uruchomiono dwie kolejne restauracje w Poznaniu ( CH Pestka i Plaza), w marcu w CH Atrium w Koszalinie, w kwietniu oddano do użytku dwa lokale ( Galeria NoVa Park w Gorzowie Wielkopolskim, Galeria Krakowska w Krakowie), a w maju jeden ( CH 3 Stawy w Katowicach). Spółka North Food planuje docelowo do końca tego roku otworzyć jeszcze kilka restauracji, m.in. w Outlet Park w Szczecinie i City Center Rzeszów.

Firma North Food Polska SA powstała w 2002 roku i została założona przez Michała Sołowowa. Spółka jest częścią grupy kapitałowej, w skład której wchodzą między innymi: Cersanit, Barlinek i Echo Investment.