Wizualizacja CH Supersam

Do grona najemców powstającego w Katowicach Centrum Handlowego Supersam dołączyły kolejne marki odzieżowe. Łącznie, na powierzchni około 1,2 tysiąca metrów kwadratowych otworzą swoje sklepy  Mohito, Cropp, House oraz nowa marka grupy LPP. Wyłącznym agentem odpowiedzialnym za wynajem powierzchni handlowej w CH Supersam jest firma Jones Lang La Salle.

Centrum handlowe Supersam, które realizuje spółka Resolution Property i Centrum Development & Investments (CDI) będzie się mieścić w śródmieściu Katowic, obok Dworca PKS, przy głównym węźle komunikacyjnym. Trzykondygnacyjna galeria o łącznej powierzchni 46 tys. mkw. i blisko 21 tys. mkw. powierzchni najmu pomieści około 100 sklepów i punktów usługowych. Oprócz salonów odzieżowych w CH Supersam  znajdą się supermarket spożywczy Aldi, nowoczesne kino Multikino, fitness klub Pure, liczne punkty usługowe, kawiarnie oraz oferta gastronomiczna. Do dyspozycji klientów będzie trzypoziomowy parking na 400 samochodów. Planowany termin uruchomienia centrum to 2014 rok.

Jak informowała redakcję Retailnet.pl, Joanna Richter, prezes Centrum Development & Investments – Obecnie trwa procedura wyłonienia generalnego wykonawcy CH Supersam, która jak liczymy, powinna zakończyć się w ciągu najbliższych tygodni.

Szeroki asortyment sklepów skierowany głównie do młodego odbiorcy, nowoczesny food-court, liczne kawiarnie, strefa rozrywki i sportu sprawią, że Supersam*  stanie się to miejsce przyjaznym dla wszystkich mieszkańców Katowic.

Spółka Centrum Development & Investments Polska (CDI) jest deweloperem nieruchomości komercyjnych w Polsce – posiada i zarządza 17 obiektami handlowymi położonych w 14 miastach Polski. Wszystkie obiekty CDI ulokowane są w centrach miast. Oprócz nieruchomości w Katowicach, CDI jest również właścicielem i zarządcą innych obiektów oraz inwestorem rewitalizacji takich budynków jak: Smyk w Warszawie, Renoma we Wrocławiu, Okrąglak w Poznaniu czy Posejdon w Szczecinie.