Klif Warszawa

Centrum Handlowe Klif Warszawa, którego właścicielem jest Paige Investments sp. z o.o. mieści się przy ul. Okopowej 58/72. Galeria została wybudowana w 1999 roku i była jednym z pierwszych centrów handlowych w Warszawie. Powierzchnia najmu (GLA) jest równa 18 tysięcy metrów kwadratowych. Dla klientów dostępny jest parking na 850 samochodów.

W lipcu 2012 roku rozpoczęła się modernizacja elewacji budynku oraz remont wnętrza. Za projekt odpowiada Grupa 5, warszawskie biuro architektoniczne, specjalizujące się w projektowaniu budynków biurowych i użyteczności publicznej.

W Centrum Handlowym Klif Warszawa znajduje się 104 najemców. Wśród nich są marki sieciowe, jak i ekskluzywne butiki znanych domów mody m.in. Adventure Sports, Baldinini, Bomi Delicatessen, Coccinelle, Euro RTV-AGD, Gant, Guess, iBlues,  Liu Jo, Marella, Max Mara, Patrizia Pepe, PennyBlack, Perfumeria Quality Missala, Plus IT, Pollini, Sephora, Tretorn, TruTrussardi, Guess, Palmers, Duka, Vero Moda, Lacoste, Benetton, Vistula, Stefanel, Swiss, W.Kruk, Solar, Simple, Orsay, Olsen, Jackpot & Cottonfield, Royal Collection.

Właścicielem obiektu jest firma Paige Investments sp. z o.o. należąca do PBW Real Estate Fund N.V. Firmą zarządzającą galerią jest BNP Paribas Real Estate Advisory oraz Property Management Poland sp. z o.o. Za komercjalizację centrum handlowego odpowiada Cushman & Wakefield.

Za projekt architektoniczny odpowiadają: Sivilarkitekt Tomasz P. Kozłowski Norwegia.